قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

پیاده روی 112 نفری جوانان قزوینی به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین از پیاده روی 112 نفر از اعضای جوانان به همراه خانواده به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ علیرضا جاهد در رابطه با این همایش گفت: به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان همایش پیاده روی 112 نفری جوانان شهرستان قزوین با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و سرپرست شعبه شهرستان قزوین به همراه جمعی از همکاران در مسیر پیاده روی به سمت مزار شهدای گمنام این شهرستان، انجام شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این همایش ارتقای سلامت و ترویج نشاط و شادابی و ادای احترام به شهدا و همچنین گسترش فرهنگ پیاده روی جوانان با خانواده بود که جوانان استان قزوین به این مهم جامه ی عمل می‌پوشاندند.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان اظهار داشت: مهم ترین سرمایه جمعیت هلال احمر برای حضور مؤثر در میادین سخت و دشوار، امید و اتکا به ظرفیت بی نظیر نیروهای داوطلب جوان است که بدون هیچ چشم داشتی در سختی‌ها کمک رسان افراد مختلف جامعه هستند و این ظرفیت مهمترین موضوع در تمام برنامه ریزی‌های ما برای ارائه خدمات مطلوب است.

شایان ذکر است؛ در حاشیه این مراسم تحلیف جوانان شهرستان قزوین از واحد جوانان به امداد نیز صورت گرفت.

خبرنگار: معصومه محمودی

تصاویر

مشاهده ۱۷
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۱- ۰۹:۰۳
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه