قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

قزوین، میزبان اعضای فعال ۱۴ استان کشور در اردوهای جوانان با شعار"جوانان سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی"

سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین، از میزبانی اردوهای جوانان با شعار"جوانان سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی" ویژه ی اعضای فعال ۱۴ استان کشور در اردوگاه مهر بندر انزلی، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ علیرضا جاهد در این رابطه اظهار داشت:‌ قزوین به عنوان میزبان اعضای فعال ۱۴ استان کشور در اردوهای جوانان با شعار"جوانان سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی" در اردوگاه مهر بندر انزلی انتخاب شده است که کادر اجرایی این دوره از اردوهای کشوری، متشکل از پرسنل و نیروهای جوان داوطلب استان قزوین است.

وی افزود: تمام فعالیت ها از آماده سازی اردوگاه مهر بندر انزلی تا تدارک برای میزبانی اردوهای اعضای جوانان سازمان جوانان هلال احمر کشور به همت استان قروین به عنوان میزبان، اجرایی شده است.

سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین ادامه داد: این اردوها در دو مرحله ویژه خواهران و برادران از تاریخ ۱۹ آبان آغاز و تا ۲۴ آبان ادامه خواهد داشت که حوزه معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین میزبانی این دوره از اردوها را با برگزاری برنامه‌های آموزشی، تفریحی و اجتماعی عهده دار می‌باشد.

تصاویر

مشاهده ۳۸
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۰- ۱۹:۲۲
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه