قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

حضور مسئولانه جمعیت هلال احمر شهرستان البرز در همایش پیاده روی شهر مهرگان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از ارائه خدمات جمعیت هلال احمر در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که روز جمعه در شهر مهرگان استان قزوین برگزار شد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حسین خوئینی در این رابطه اظهار داشت: اعضای جوانان و امداد و نجات هلال احمر شعبه البرز در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که روز جمعه به مناسبت روز مهرگان در مسیر سه کیلومتری پارک گلستان تا پارک بهشت شهر مهرگان قزوین برگزار شد حضور پیدا کردند و به خانواده‌های شرکت کننده در این همایش خدمات ارائه کردند.

وی افزود: این همایش پیاده روی به منظور ترویج فرهنگ ورزش در مهرگان برگزار شد و جمعیت هلال احمر با حضور پر رنگ خود در این برنامه با ایجاد ایستگاه سنجش اکسیژن و فشار خون، توزیع بروشور های فرهنگی و اجتماعی با محوریت آسیب های اجتماعی و ایجاد فضای دوستدار کودک به شهروندان شرکت کننده در این همایش خدمات ارائه کرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین ادامه داد: فراخوان عضویت در هلال احمر، پوشش امدادی مراسم و آموزش چهره به چهره احیای قلبی-ریوی از دیگر خدماتی بود که در این روز به هموطنان عزیز ارائه شد.

تصاویر

مشاهده ۱۹
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۰- ۱۸:۲۸
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه