قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

بلند ترین آبشار ایران زیر گام های تیم واکنش سریع استان قزوین

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: تیم واکنش سریع استان جهت حفظ آمادگی و تمرینات دوره ای اقدام به تمرین صعود، فرود و نجات در آبشار لاتون کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حسین خوئینی در این رابطه اظهار داشت: تیم واکنش سریع این جمعیت جهت آشنایی با مناطق خطر پذیر و همچنین حفظ آمادگی جسمانی، برنامه دو روزه توان افزایی، شب مانی در طبیعت و همچنین فرود از بلند ترین آبشار ایران با عنوان آبشار لاتون را‌ با ارتفاع ۱۰۵ متر در استان گیلان و ۱۵ کیلومتری جنوب شهرستان آستارا، برگزار کرد.

وی افزود: این توان افزایی در روزهای ۲۶ و ۲۷ مهر ماه سالجاری و با مروری بر تکنیک های امداد رسانی با توجه به انواع سناریوهای مختلف صورت گرفت. 

خوئینی عنوان کرد: تیم واکنش سریع استان قزوین، اقدام به برنامه ریزی جهت آموزش و توان افزایی در رشته‌های مختلف کرده است تا با توجه به نیاز استان که سالانه تعداد بی شماری از هموطنان عزیز جهت استفاده از این زیبایی‌ها، مبادرت به سفر به این مناطق می‌کنند آمادگی تیم های امدادرسان برای پاسخگویی مناسب به اینگونه حوادث نیز حفظ شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان گفت: یکی از برنامه‌های تیم واکنش سریع استان برنامه‌های تمرینی مختلف جهت حفظ آمادگی برای انجام مأموریت های مختلف می‌باشد.

تصاویر

مشاهده ۳۹
/
۱۴۰۲/۰۷/۲۹- ۱۸:۱۷
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه