قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

ارائه خدمات درمانی به بیماران نیازمند به ارزش هفت میلیارد ریال در هلال احمر قزوین

مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان قزوین از ارائه خدمات درمانی به بیماران نیازمند و صعب العلاج واجد شرایط جمعیت هلال احمر به ارزش هفت میلیارد ریال در 6 ماهه اول سال 1402، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حسین خوئینی در این رابطه گفت: ارائه خدمات درمانی بیماران نیازمند و صعب العلاج از محل بودجه تخصیصی سازمان داوطلبان جمیت هلال احمر طی 6 ماهه اول سال جاری به ارزش بیش از هفت میلیارد ریال صورت پذیرفت.

وی افزود: این خدمات شامل کمک هزینه دارو و درمان، کمک هزینه اروتز و پروتز، کمک هزینه بیمارستان، کمک هزینه تأمین وسایل بهداشتی و درمان سرپایی و ... برای بیماران معسر و صعب العلاج براساس آیین نامه خدمات حمایتی-درمانی سال 1402 جمعیت هلال احمر می‌باشد.

خوئینی اشاره کرد: بیش از 368 نفر از جامعه هدف که توان تأمین هزینه‌های درمان و دارویی خود را نداشتند در 6 ماهه اول سال جاری از این خدمات درمانی جمعیت هلال احمر بهره مند شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین افزود: در جهت کمک حداکثری به بیماران نیازمند تلاش می‌شود علاوه بر مبالغ تخصیص داده شده از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، از ظرفیت خیرین و سازمانهای مردم نهاد استان نیز استفاده گردد.

وی در پایان عنوان کرد: از خیرین نیک اندیشی که تمایل به کمک به بیماران معسر و صعب العلاج را دارند تقاضا داریم با مراجعه به نزدیکترین شعبه یا دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر کمکهای خود را به این بیماران اهدا نمایند.

مشاهده ۵۶
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۶- ۱۳:۰۶
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه