قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

بهره مندی بیش از یکهزار بیمار نیازمند از خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر قزوین

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمراستان قزوین از بهره مندی یکهزار و 214 بیمار نیازمند از وسایل و تجهیزات بانک امانات تجهیزات پزشکی در 6 ماهه اول سال 1402، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ غلامرضا دوستی در این رابطه اظهار داشت: در حال حاضر 10 بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر در سطح استان فعالیت میکنند که با هدف کمک به بیماران نیازمند در تأمین وسایل و تجهیزات پزشکی راه اندازی شده اند که یکهزار و 214 نفر از بیماران در شش ماهه اول سال جاری از خدمات این بانک امانات تجهیزات پزشکی بهره مند شدند. 

وی افزود: در حال حاضر بیش از 50 قلم وسایل تجهیزات پزشکی در بانک امانات این استان نگهداری می‌شود که این تجهیزات شامل تخت بیمارستانی، ویلچر، مانومتر، کپسول اکسیژن و....می‌باشد که در صورت لزوم در اختیار بیماران نیازمند به صورت امانی و رایگان قرار می‌گیرد.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمراستان قزوین عنوان کرد: از شهروندان نیک اندیش، خیرین و دستگاههای اجرایی درخواست داریم تا با اهدای لوازم پزشکی مازاد در منزل به شعب، دفاتر نمایندگی و خانه‌های هلال سطح استان قزوین ما را در انجام این امر خداپسندانه و ارائه خدمات شایسته تر به بیماران نیازمند یاری نمایند.

مشاهده ۵۷
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۶- ۱۲:۴۰
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه