قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آوج:

جمعیت هلال احمر از ظرفیتهای خوبی برای امداد رسانی در حوادث برخوردار است

فرماندار شهرستان آوج گفت: جمعیت هلال احمر از ظرفت و پتانسیل خوبی در امداد رسانی در حوادث و سوانح برخوردار است و برگزاری دوره‌های توان افزایی مستمر برای نیروهای امدادی می‌تواند باعث ارتقای توان جسمی و روحی آن‌ها ‌شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دوره توان افزایی کار با موتور پمپ های آب، کف کش، لجن کش و ... توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان آوج با حضور فرماندار این شهرستان، اعضای شورای اسلامی‌شهر، رئیس شعبه، کارشناس تجهیزات و مسئول پایگاه‌های استان برگزار شد.

وحید زرگر فرماندار شهرستان آوج در بازدید از این دوره توان افزایی اظهار داشت: آموزش عملی و مهارتی نیروهای امدادی در راستای مسئولیت تیم های عملیاتی باعث ارتقاء بهبود توان انجام کار گروهی، تقویت نقاط قوت، شناسایی و رفع نقاط ضعف، افزایش اثربخشی و سرعت عمل پاسخگویی در حوادث و سوانح مختلف می‌شود.

وی افزود: این دوره جهت آماده بکار نگهداشتن تجهیزات و تمرین تیم های عملیاتی برگزار می‌شود و جمعیت هلال احمر استان از ظرفت و پتانسیل خوبی در امداد رسانی در حوادث و سوانح برخوردار است و برگزاری چنین دوره‌هایی به صورت مستمر می‌تواند باعث ارتقای توان جسمی و روحی نیرو های عملیاتی ‌شود.

فرماندار شهرستان آوج با قدردانی از برگزاری چنین دوره‌های توان افزایی با اشاره به اینکه هلال احمر نهادی ارزشمند و عظیم و دارای نیروهای زحمت کش و پرتلاش است، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر یک سرمایه بزرگ است که می‌تواند در حوادث و بلایا خدمات شایسته و خوبی به حادثه دیدگان ارائه نماید.

تصاویر

مشاهده ۵۱
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۳- ۱۴:۵۹
/
0
پنج شنبه 13 مهر 1402 - 14:59
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه