قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

برنامه ریزی و اجرای ۸ برنامه کاروان سلامت در هفته «دفاع مقدس» در هلال احمر قزوین

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از برنامه ریزی و اجرای ۸ برنامه کاروان سلامت در هفته دفاع مقدس در هلال احمر قزوین، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حسین خوئینی با اعلام اجرای 8 برنامه کاروان سلامت در هفته دفاع مقدس در این جمعیت گفت: این برنامه‌ها به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف تسکین آلام و ارتقاء سطح بهداشت و درمان در مناطق کم برخودار شهرستان‌های استان قزوین به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: برنامه کاروان سلامت با هماهنگی مسئولین شهرستانی و مناطق مورد هدف، برنامه ریزی و اجرا شد که خدماتی از قبیل ویزیت و داروی رایگان، توزیع بسته‌های معیشتی، بسته‌های بهداشتی، بازدید از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و سالمندان، آموزش کمکهای اولیه و مخاطرات و برگزاری فضای دوستدار کودک برای ساکنین منطقه مورد نظر، به اجرا گذاشته شد.

خوئینی یادآور شد: این برنامه‌ها با کمک و حمایت اعضای داوطلبان، خیرین و ظرفیت جمعیت هلال احمر شهرستان‌ها و استان صورت می‌پذیرد و دستگاه‌های اجرایی همکار در شهرستان‌ها نیز جهت افزایش توان خدمات نیز با جمعیت هلال احمر همکاری کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین اشاره کرد: در اجرای این ۸ برنامه بیش یکهزار و ۶۵۰ نفر از خدمات جمعیت هلال احمر بهره مند شدند که این خدمات توسط ۱۶۵ نفر نیروی داوطلب و پرسنل صورت گرفت و در مجموع تعداد ۱۷ مورد طرح نیابت (دیدار از خانواده معظم شهدا و سالمندان)، توزیع ۱۵۰ بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان و توزیع ۵۰۰ بسته بهداشتی به ارزش هر بسته ۱۵۰ هزار تومان به نیازمندان منطقه، صورت گرفت.

لازم به ذکر است؛ تمام این برنامه‌ها و ارائه خدمات با هماهنگی و محوریت خانه‌های هلال جمعیت هلال احمر استان قزوین، برگزار شد.

تصاویر

مشاهده ۴۲
/
۱۴۰۲/۰۷/۰۹- ۱۲:۲۷
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه