قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

پیام تبریک مدیر عامل هلال احمر قزوین به مناسبت روز پزشک

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پیامی، روز پزشک را به تمامی‌پزشکان، به ویژه به پزشکان انسان‌دوست و عضو داوطلب این جمعیت، تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال ‌احمر استان قزوین؛ متن پیام تبریک مهندس حسین خوئینی به شرح زیر است:

به پاس بزرگداشت حکیم پر آوازه مشرق زمین پزشک شهیر ایرانی شیخ الرئیس ابوعلی سینا و همچنین نقش ممتاز و بی بدیل پزشکان و تلاش های مجدانه کادر درمانی کشور، روز پزشک فرصت مناسبی است که تلاش‌های ارزنده پزشکان این مرز و بوم در آن، مورد تقدیر و توجه قرار گیرد.

پزشکان با همدلی، همکاری، صبر و ایثار خود، همیشه التیام بخش دردمندان و بیماران در سایه ی پر مهر حق تعالی بوده اند و فعالیتهای داوطلبانه پزشکان برای درمان دردمندان، با عشق و ایثار پرتوهای خورشید امید را به قلب رنجور بیماران و خانواده‌های مضطرب می‌تاباند و شکوه انسانیت را در عرصه بیکران هستی به نمایش می‌گذارد.

فرا رسیدن یکم شهریور، روز پزشک فرصتی برای تقدیر از کسانی است که نقش بی بدیل آنها در سلامت جامعه غیر قابل انکار بوده و بی‌گمان تلاش‌های بی‌وقفه این عزیزان در پیشگاه خداوند رحمان اجری عظیم و پاداشی بس بزرگ خواهد داشت.

اینجانب این روز بزرگ را به جامعه بزرگ پزشکان، و همچنین پزشکان شاغل در هلال احمر استان و نیز پزشکان داوطلب این جمعیت که داوطلبانه و با عشق و ایثار در این مجموعه بشر دوستانه خدمت می‌کنند تبریگ گفته و پیشرفت و بهروزی روزافزون برای همگان از پروردگار متعال خواستارم.

مهندس حسین خوئینی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین

مشاهده ۷۶
/
۱۴۰۲/۰۶/۰۱- ۱۰:۱۱
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه