قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

پیام تبریک سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین به مناسبت هفته هلال احمر

سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین طی پیامی، فرارسیدن روز جهانی صلیب سرخ و آغاز هفته هلال احمر را به تلاشگران عرصه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه و بشردوستانه، تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ متن پیام حسین خوئینی به شرح زیر است:
جمعیت هلال احمر با احساس مسئولیت انسان‌های شریف و با اراده ‌ای عجین شده که با ایثار خود همچون فرشتگان در سخت ترین و بحرانی ترین لحظات، در کنار هموطنان و همنوعان خود بوده و به یاری انسانهای آسیب دیده می‌شتابند. 
جمعیت هلال احمر با بهره‌گیری از آموزه‌های مکتب اسلام و فرهنگ و تمدن غنی ایران‌ عزیز و سیاست‌های نظام اسلامی و با استفاده از ظرفیت‌های بشردوستانه مردم مؤمن و همیشه انقلابی ایران، شکل گرفته و نقش مهمی در کاستن آلام بشری داشته و افراد فعال در این مجموعه بزرگ آسایش و رفاه انسانها را در سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده اند و از آرامش و عافیت خود نیز چشم پوشیده‌اند.
هفته هلال احمر فرصت ارزشمندی برای پاسداشت خدمات انساندوستانه و داوطلبانه دلیرانی است که همه توان خود را صادقانه و بدون هیچ چشمداشتی در اختیار و خدمت به جامعه قرار داده اند و امروز روز بزرگداشت مقام آنهاست که فارغ از رنگ و نژاد و عقیده و دانش و ثروت به بشریت خدمت می‌کنند و روز هلال‌احمر روز احترام به کرامت بشر است روز احترام به کسانی است که برای کاستن از رنج‌های انسانها ایستاده‌اند.
اینجانب روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را صمیمانه به مدیران، کارکنان، دوست داران، خیرین و فعالین و اعضای داوطلب، جوانان، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر و دیگر زحمت کشان این عرصه تبریک عرض نموده و آرزو می‌کنم همواره در پیشبرد اهداف متعالی و بشردوستانه سربلند و موفق باشند.

حسین خوئینی

سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین

مشاهده ۱۵۱
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۶- ۱۰:۳۰
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه