قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

پیام تبریک سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین به مناسبت عید سعید فطر

سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه روزه داران ماه عبادت و بندگی مخصوصا کارکنان و اعضای این جمعیت، تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ متن پیام حسین خوئینی به مناسبت عید سعید فطر به این شرح است:

رمضان در فطر به بار می‌نشیند و بال می‌گشاید و رمضان، فصل عبادت و بندگی است و فطر ضیافت‌گاه آن، خوشا به حال مومنانی که در ماه مبارک رمضان از برکات ذکر الهی در این ماه چشانیده شده و عطر نزول ملائک تا همیشه سجاده‌هایشان را عطر آگین نموده است.

حلول ماه شوال و طلوع عید، پاداش فصل عبادت و بندگی و تزکیه روح از امیال نفسانی است و عید کسانی است که از مجال نیکوی رمضان بهره برده و توانسته اند در جدال نفس و حقیقت به ملاقات خدا برسند.

خدای بزرگ را سپاس می‌گوئیم که دگر بار توفیق عطا فرمود تا پس از یک ماه بهره مندی از سفره پر برکت ضیافت الهی، همراه با مومنان در صفوف شکوهمند نماز عید سعید فطر حاضر شویم و رحمت الهی را به نظاره بنشینیم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در درگاه خداوند متعال، عیدسعید فطر را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و به همه روزه داران ماه عبادت و بندگی و مخصوصا کارکنان و اعضای جوانان، داوطلبان، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر تبریک عرض نموده و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می نمایم که در آن ماه بهترین سرنوشت را برای بندگان خالص خویش رقم زده باشد و رستگاری، عزت و کرامت را برای همگان مسألت نماید.

حسین خوئینی
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین

مشاهده ۲۳۷
/
۱۴۰۲/۰۲/۰۱- ۲۲:۴۷
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه