قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

امدادرسانی در 5 حادثه در یک شبانه‌روز

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از امدادرسانی در 5 حادثه‌ در روز گذشته، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان قزوین؛ حسین خوئینی با اشاره به وضعیت امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر در حوادث روز گذشته، اظهار داشت: طی تماس تلفنی و اعلام به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان مبنی بر وقوع چند حادثه در محور های مواصلاتی در شبانه روز گذشته به 5 حادثه توسط عوامل امداد و نجات، امدادرسانی شد.

وی با اشاره به 5 حادثه در شبانه روز گذشته گفت: یک حادثه در محور بوئین زهرا- هجیب، کیلومتر3 محور فرعی بوئین زهرا- آراسنج سفلی ساعت یک بامداد برخورد تریلی و کامیون با یکدیگر بوده است که 2 نفر مصدوم این حادثه توسط عوامل امدادی هلال احمر به مرکز درمانی منتقل شدند و حادثه بعدی نیز در محور الموت- معلم کلایه واژگونی رنو ساندرو با 2 فوتی بود که 2 مصدوم این حادثه پس از رهاسازی توسط نیروهای امدادی هلال احمر به مرکز درمانی انتقال یافتند.

خوئینی در ادامه تصریح کرد: در حادثه بعدی انحراف و ورود تریلی به داخل مرکز خرید در آبیک، کیلومتر 45 اتوبان قزوین به تهران لاین شمالی، ساعت 3:21 صبح اتفاق افتاد که 2 نفر فوتی در پی داشت.

وی افزود: حادثه دیگری نیز در آبیک، کیلومتر 45 اتوبان تهران-کرج، لاین جنوبی ساعت1:40 بامداد اتفاق افتاد که واژگونی یک دستگاه سانتافه با 2 فوتی و یک نفر مصدوم بود که توسط عوامل امداد و نجات پس از ارزیابی صحنه اقدام به رهاسازی و ارائه خدمات اولیه نمودند و برای مداوای بیشتر به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در پایان گفت: در کیلومتر ۴۵ محور قزوین-رشت لاین شمالی نیز برخورد پژو 405 و تریلی با یک فوتی اتفاق افتاد که 3 مصدوم این حادثه نیز توسط نجاتگران پایگاه امداد و نجات کوهین و مهتاب پس از انجام اقدامات اولیه و ارزیابی، رها سازی شدند و مصدومین جهت انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس گردیدند.

تصاویر

مشاهده ۴۲
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۷- ۱۱:۲۸
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه