قزوین
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

بازگشت کودک ۶ ساله به آغوش گرم خانواده

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از نجات کودک مفقود شده ۶ساله در روستای زرین خانی بخش طارم سفلی، توسط هلال احمر، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حسین خوئینی در این باره گفت: در ساعت ۱۵ چهارشنبه 24 آبان ماه، طی تماس تلفنی خانواده کودک مفقود شده با دفتر نمایندگی هلال احمر طارم سفلی و با هماهنگی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان مبنی بر مفقودی پسر بچه ۶ساله در روستای زرین خانی بخش طارم سفلی، سریعاً تیم های امداد و نجات به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: به دلیل تسریع در روند جستجو و نجات و به لحاظ کوهستانی و خطرناک بودن منطقه و همچنین احتمال حمله حیوانات وحشی و خطرات جانی برای کودک یک تیم  خودرویی کمک دار، ۲ تیم موتور سوار و همچنین تیم های پیاده هر چه سریع تر خود را به منطقه رسانده و جستجو در منطقه را آغاز نمودند.

خوئینی عنوان کرد: تیم های جمعیت هلال احمر پس از حضور در موقعیت و همراهی اهالی، جستجو را از شمال منطقه به سمت جنوب آغاز نمودند.

وی افزود: در نهایت تیمهای جمعیت هلال احمر طی چند ساعت عملیات جستجو و نجات، پسر بچه ۶ ساله را که از ساعت ۸ صبح مفقود شده بود را در حالی که از فرط خستگی در ارتفاعات جنوبی منطقه به خواب رفته بود را به آغوش خانواده باز گرداندند.

خبرنگار: هادی قاسمعلی

مشاهده ۶۲
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۵- ۰۹:۳۷
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه