دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨
هر خانواده یک امدادگر
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تشکر مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از مشارکت چشمگیر مردم نوعدوست استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ در پی انتشار جدول درصد مشارکت جمعیت هلال احمر استان های مختلف کشور جهت جلب و هدایت کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم نوعدوست استان قزوین تاکنون مقام سوم را به خود اختصاص داده اند.

در این راستا مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین با صدور پیامی از مشارکت چشمگیر و مسئولانه مردم نوعدوست استان قزوین در کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام دکتر حسن آصفی بدین شرح است: مردم عزیز و همیشه در صحنه استان قزوین با حس نوع دوستی و مسئولیت پذیری اجتماعی، مشارکت گسترده و بی سابقه ای در راستای کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده داشته اند. بطوریکه مردم بشردوست این استان تا کنون مقام سوم مشارکت را در میان سایر استانهای کشور بدون توجه به نسبت جمعیتی از کل کشور بدست آورند که قطعا با رعایت نسبت جمعیتی بسیار ارزشمندتر خواهد بود. جا دارد از این اقدام خداپسندانه و مشارکت خیرخواهانه مردم استان قزوین تقدیر و تشکر نمایم؛ امیدواریم این مشارکت در تمامی زمینه ها و در سایر امور نیز توسعه یابد

وی در ادامه گفت: این صحنه ها گویای این می باشد که مردم کشور ما فهیم ترین و با بصیرت ترین افراد هستند و همبستگی خود را در مواقع سختی به خوبی نشان می دهند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین همچنین از امدادگران، جوانان و داوطلبان پرتلاش این جمعیت، استاندار محترم ، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین که با راهنمایی ها و پیگیری های مستمر خود نقش بسزایی در هدایت و بسیج کمکهای مردمی استان داشتند و همچنین کلیه دستگاه های اجرایی استان و سپاه پاسداران که هرکدام به نحوی شایسته در این امر خیر خواهانه و بشر دوستانه مشارکت داشته اند تقدیر و تشکر نمود.


١٣:٤٦ - پنج شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٣٢٥    /    تعداد نمایش : ١٤٧