دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨
هر خانواده یک امدادگر
 


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قزوین به پویش ملی بهرفت پیوست

به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر استان قزوين، امروز سه شنبه ٦ فروردین عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین به همراه معاون عمرانی استاندار ، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار ، مدير عامل جمعيت هلال احمر ، مدیر کل میراث فرهنگی استان قزوین و جمعی از مدیران استان از پست ایمنی و سلامت مسافرين نوروزي واقع در ميدان مينودر قزوين بازديد كردند.

در اين بازديد نادر میرزایی معاون جوانان جمعيت هلال احمر استان قزوين در مورد اهداف طرح و چگونگی کارکرد پستهای خدمات نوروزی به استاندار توضيحاتي ارائه داد و پس از آن استاندار در پاسداشت درختان جمله ای به یادگار نوشت و به درخت دوستی در این پست آویز کرد.

و در ادامه استاندار قزوين به کمپین بهرفت«بهبود رفتارهای ترافیکی» پیوست و از طرح ها و ایده هاي جوانان جمعيت هلال احمر در راستاي فرهنگ سازي نظم و انظباط رانندگي و مقررات رانندگي استقبال کرد و‌ بیانیه زنده باد زندگی در راستای بهبود رفتارهای ترافیکی با حضور ايشان قرائت شد.

گفتنی است بهرفت کمپین ملی بهبود رفتارهای ترافیکی است که تاکنون ٣ هزار و ٦٤٤ نفر در استان قزوين در راستای فرهنگ سازی و کاهش رفتارهای پرخطر رانندگان به پویش بهرفت ملحق شده اند.


١٦:٥٣ - سه شنبه ٦ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٠٣٤    /    تعداد نمایش : ٤٥