دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨
هر خانواده یک امدادگر
 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز طرح ملی خدمات نوروزی جوانان جمعیت هلال احمردر استان قزوین

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکترعلی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر با همراهی روسای سازمان های جوانان و امداد و نجات و مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر و نیز مدیرعامل و معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان از طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در استان قزوین بازدید کردند.

دکتر حسن آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین امروز در این رابطه اظهار کرد: طرح مسافران نوروزی جوانان جمعیت هلال احمر از 25 اسفند ماه آغاز و تا 17 فروردین ماه ادامه دارد و با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده امسال جمعیت هلال احمر استان قزوین در طول ایام عید با پست مسافران نوروزی با عنوان پست‌های ایمنی و سلامت در خدمت هم‌وطنان است.

وی بیان کرد: از 12 پست مسافران نوروزی جوانان جمعیت هلال احمر استان، 10 پست به صورت ثابت و 2 پست به صورت سیار در خدمت هم‌وطنان در ورودی شهرها و اماکن گردشی هستند.

آصفی تصریح کرد: برپایی 3 خیمه نماز، 9 فضای دوستدار کودک و ١٣ ایستگاه سلامت از دیگر برنامه‌های معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین در طول ایام نوروزی است.

وی گفت: در اجرای طرح نوروزی، جوانان بشر دوست هلال احمر استان قزوین در طول روز در پست‌های مختلف حضور خواهند داشت و خدمات متنوع مانند توزیع اقلام فرهنگی ، آموزشی پیرامون ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و جلب توجه مسافرین به نقاط پرخطر جاده های استان و همچنین برنامه هاي ویژه کودکان را ارائه می نمایند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان متذکر شد: امسال طرح جدیدی برای ارائه خدمات زیست محیطی در پست‌های جوانان برنامه‌ریزی شده است که جوانان هلال احمر استان قزوین با تحویل کیسه های زباله قابل بازیافت در نقاط استقرار و اجتماع مسافرین و مراجعین در تفرجگاهها و بوستانها و توزیع محصولات و بروشورهای مرتبط در جهت آگاهسازی و حساس سازی مراجعه کنندگان به موضوعات زیست محیطی و کمبود آب اقدام می نمایند.


١٥:٣٣ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٣٠٣١    /    تعداد نمایش : ٧٣