دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨
هر خانواده یک امدادگر
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر قزوین به مناسبت فرارسیدن نوروز

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین، متن پیام دکتر حسن آصفی به شرح ذیل است:

بهار نماد و جلوه گاه اراده الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.

نوروز میراث ارزشمند نیاکان فرهنگ پرور ماست. روزی که بهار، بازآفریده می شود و روز رویش مجدد طبیعت، روز سبز شدن، روز استشمام عطر ماندن و بقاء و سرانجام نوروز، گاه تحول و دگرگونی است.

نوروز امسال هم همچون همه سال‌ها فرصتی است برای دور هم بودن و دید و بازدید و البته مسافرت‌های نوروزی، شور و نشاط بی‌مانندی که در جاده‌ها و شهرهای این سرزمین جاری می‌شود.

اینک که کوی و برزن این سرزمین اسلامي مملو از بوی نو شدن است، نوروز برای جمعیت هلال احمر غنیمتی گرانبها در جهت خدمت رسانی به خلق است ، خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر استان قزوین امسال هم در قالب طرح‌ها و برنامه‌های مختلف ، هرچه در توان دارد به کار خواهد گرفت تا سلامت و ایمنی سفری که خانواده‌ها آغاز کرده‌اند؛ گزندی نبیند.

در آستانه این تحول شگرف، ضمن تبریک و تهنیت این عید باستانی، روز هایی به طراوت بهار، سالی نیکو و نوروزی خجسته را برای همه ایرانیان و مسافران گرامی به ویژه نجاتگران با وقار، داوطلبان نیکوکار، جوانان غیرتمدار و همکاران پر افتخار خویش آرزو میکنم.

با تقدیم احترام
دکتر حسن آصفی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین


٢٣:٢٨ - پنج شنبه ١ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٠٢٩    /    تعداد نمایش : ٧٠