قزوین

چهارشنبه 02 تیر 1400

پیام تبریک مدیر عامل هلال احمر استان قزوین به مناسبت هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین به مناسبت فرا رسیدن «هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ» با صدور پیامی این روز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ در متن پیام دکتر حسن آصفی به مناسبت هجدهم اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر آمده است:
جمعیت هلال احمر همیشه پیام‌آور صلح و بشردوستی و نمادی از ارج نهادن به صفات و خصایل نیکویی همچون احسان، صبر، نیکوکاری، گذشت و ایثار است و بدیهی است این مهم جز با همت و سعی فراوان پرسنل کوشا، امدادگران شجاع، جوانان غیور و  مشارکت و همیاری داوطلبان عزیز و گرانقدر جمعیت بدست نخواهد آمد.
جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد خدمتگذار توانسته به مدد خانواده بزرگ خود در بحث خدمات داوطلبانه، بشردوستانه و امداد و نجات گام های بلندی بردارد که این نشان از همدلی بسیار زیاد در جهت ارائه خدمات گسترده است و امروز این گامهای بلند  سبب شده تا تسکین آلام بشری روند پرشتاب‌تری بر خود گیرد.
در زمان شیوع ویروس کرونا که جامعه بیش از هر روز دیگری نیازمند ورود همه جانبه، ایثارگرانه و بشردوستان به میدان مقابله بود، اعضای هلال احمر با حضور گسترده در امر امداد رسانی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی سهمی شایسته در بحث تأمین سلامت جامعه ایفاء نمودند که این قابل تقدیر است.
از خداوند متعال مدد می جوئیم تا در سالی که هفته هلال احمر با شعار«یک قرن خدمات داوطلبانه مقایسه نشدنی» نام گذاری شده است با همتی مضاعف، برنامه ‌ریزی اصولی و به کارگیری تمامی ظرفیت‌های داوطلبانه موجود در جهت پیشبرد اهداف والای جمعیت و نیز ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت و توسعه خدمت رسانی به آحاد مردم بالاخص مناطق محروم قدم ‌های استوارتر، مؤثرتر و بلندتری را برداریم.
در پایان لازم می دانم روز جهانی صلیب سرخ و آغاز هفته هلال‌احمر را به تمامی داوطلبان، امدادگران، نجاتگران، جوانان و کارکنان خدوم جمعیت و بالاخص به همکاران خود در جمعیت هلال احمر استان تبریک گفته و از درگاه خداوند منّان برای همگان تندرستی و موفقیت روز افزون طلب می نمایم.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0