قزوین

سه شنبه 24 فروردین 1400

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به مناسبت روز زن

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پیامی میلاد با سعادت فاطمه زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ متن پیام دکتر حسن آصفی بدین شرح است:

بزرگداشت مقام والای زن و روز مادر، همیشه یادآور جایگاه رفیع و والای زنان در تفکر الهی است و نشان دهنده شکوه و عظمت زنان فرهیخته‌ای است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.

امروز، روز مادرانی است که در دامان پر مهر خود فرزندانی را تربیت می کنند که نقش آفرینی آنان در عرصه های مختلف مایه مباهات است مادرانی که زندگیشان را با ارادات به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) سپری و در دامان پر مهر خویش دلاور مردانی برای دفاع از انقلاب و اسلام تربیت نموده و در این راه تقدیم حق کرده اند.

بانوان شاغل، امدادگر و داوطلب جمعیت هلال احمر نیز الگوی مهربانی در جامعه را حول محور فضیلت های حضرت زهرا(س) گسترش می دهند تا این موهبت الهی در زندگی اجتماعی خانواده‌ها جاری و ساری شود. زیرا تنها مسیر صحیح زندگی انسان‌ها؛ مسیر انسان‌ساز مکتب نبوی، علوی و فاطمی است.

اینجانب؛ ضمن تبریک روز زن به تمامی بانوان ایران اسلامی به ویژه همکاران فرهیخته خود در جمعیت هلال احمر استان، امدادگران، داوطلبان و اعضای جوانان، عزم راسخ و تلاش ستودنی آنان را ارج نهاده و حضوری پر ثمر و ایامی پر خیر و برکت  همراه با سلامتی و سعادت برای آنان از خداوند متعال خواستارم.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر