قزوین

سه شنبه 01 تیر 1400

پیام تبریک استاندار قزوین به مناسبت هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ

استاندار قزوین در پیامی «هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ» را به خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ متن پیام هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
نام جمعیت هلال احمر همیشه با ایثار و احساس مسئولیت انسان های شریف و با اراده ‌ای گره خورده که همچون فرشتگان در سخت ترین و بحرانی ترین لحظات، در کنار هموطنان و همنوعان خود بوده و به یاری آنها می شتابند و فرا رسیدن هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ در هر سال یادآور فعالیتهای خیرخواهانه و خداپسندانه و نماد انسانهایی است که با همت خود عشق و ایثار را در گیتی ترویج می دهند.
بدون شک امروز جامعه مرهون مجاهدت ها، ایثارگری ها، فداکاری ها، تلاش ها و زحمات شبانه روزی پرسنل کوشا، امدادگران شجاع، جوانان غیور و مشارکت و همیاری داوطلبان عزیز و گرانقدر است که زمینه را برای ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر در جامعه مهیا کرده اند.
هفته هلال احمر نیز فرصت ارزشمندی برای پاسداشت خدمات انسان دوستانه و داوطلبانه دلیرانی است که با مهربانی و لطف خود تمام توان خود را برای خدمت به بشریت بسته اند و با دلی مالامال از عشق، محبت، دوستی و وجودی سرشار از مهرورزی همه توان خود را در راه خدمات داوطلبانه، بشردوستانه و امداد و نجات و همچنین مبارزه با ویروس کرونا بسیج کرده و بی ‌واهمه از هرگونه خطری، در خدمت به جامعه پیشتاز بوده اند.
همت بی منت و تلاش این عزیزان در یاری رسانی به خلق و تحقق وعده ی خدمت به بشریت و تسکین آلام دردمندان تلاشی عظیم و ماندگار است و بی شک این ایثارگری ها و فداکاری ها، شایسته و لایق والاترین تکریم هاست.
اینجانب، فرارسیدن هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ را به تمامی داوطلبان، امدادگران، نجاتگران، جوانان و کارکنان خدوم جمعیت هلال احمر استان قزوین تبریک و تهنیت عرض نموده و با قدرشناسی از خدمات ارزنده آنان توفیق روز افزون و صحت و پیروزی این عزیزان را از درگاه خداوند سبحان مسألت می نمایم.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0