قزوین

چهارشنبه 02 تیر 1400

شروع به کار نیروهای جدید الاستخدام هلال احمر قزوین

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از شروع به کار ۵ نفر از نیروهای جدید الاستخدام در این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر حسن آصفی در این رابطه اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر، ۵ نفر از نیروهای جدید الاستخدام هلال احمر استان با درجه ایثار در قالب قرار داد ساعتی جهت فعالیت در شعب تابعه مشغول به کار شدند.
وی افزود: با توجه به جذب امدادگران با درجه ایثار در جمعیت هلال احمر، ‌تعداد ۴ نفر آقا و یک نفر خانم نیز پس از طی مراحل استخدامی و آموزشهای پیش از استخدام، بر اساس حکمهای ابلاغی در شعب تابعه استان آغاز به کار کردند.
آصفی عنوان کرد: جذب نیروهای جوان و متخصص از بین امدادگران داوطلب جزو اولویت های این جمعیت در راستای ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر می باشد و هلال احمر استان در همین راستا سعی دارد با جذب نیروهایی که انگیزه و تخصص کافی دارند بتواند نقشی سازنده در ارائه خدمات ایفا کند.
وی افزود: هلال احمر استان جزو اولین استانهایی بود که جذب و طی مراحل استخدامی و شروع به کار نیروهای جدید سریع انجام شد تا قدمی شایسته در راستای ارائه خدمات بهتر به هموطنان عزیز در بحرانها و حوادث برداشته شود.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان یادآور شد: در سال گذشته تعدادی از نیروهای نجاتگر با درجه ایثار در قالب قرار داد ساعتی جهت فعالیت در پایگاههای جاده ای در سطح استان و کوهستانی بهرام آباد مشغول به کار شدند و امیدوارم به منظور تأمین و ساماندهی نیروی انسانی و ایجاد انگیزه برای نیروهای داوطلب هلال احمر، جذب نیروی انسانی مورد نیاز در قالب طرح ساماندهی نیروی انسانی در چند مرحله در سال جدید انجام شود.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0