قزوین

سه شنبه 24 فروردین 1400

جلسه توجیهی نیروهای جدید جذب شده درقالب قرارداد ساعتی

جلسه توجیهی و معارفه نیروهای نجاتگر با درجه ایثار جذب شده در قالب قرارداد ساعتی در سالن جلسات جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ جلسه توجیهی و معارفه نیروهای جذب شده نجاتگر با درجه ایثار در قالب قرار داد ساعتی جهت فعالیت در پایگاههای جاده ای در سطح استان و کوهستانی بهرام آباد با حضور مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان صبح روز پنج شنبه در سالن جلسات حوزه مدیرعامل برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام ابوالفضل مفیدی کیا مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در ابتدا اظهار داشت: در فضای هلال احمر مسایل مالی اگر دغدغه بشود سرانجامی نخواهد داشت پس در راه خداوند خدمت کنید و خدمت به مردم را در کنار ایمان به خداوند، معیار کارهای خود قرار دهید.
وی با بیان اینکه اگر کمک به دیگران در انسان نهادینه شود خداوند هم یاری خواهد کرد، در ادامه افزود: خلوص نیت در راه خدمت به خلق مهم است و خداوند بهترین مصلحت را برای انسان رقم خواهد زد و  باعث ترقی خواهد شد.
دکتر حسن آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین نیز در ادامه در این جلسه عنوان کرد: کار جمعیت هلال احمر با دیگر سازمانها شاید کمی متفاوت تر باشد در واقع افرادی که وارد هلال احمر می شوند به عنوان یک کارمند پشت میز نشین نیستند و کار آنها نجات جان انسانهاست. 
وی افزود: در هلال احمر باید هرکسی مسئولیت و وظایف خودش را به خوبی انجام دهد زیرا وظایف هلال احمر بسیار گسترده است و ویژگی های خیلی خاصی دارد در واقع هلال احمر یک ید واحد است.
آصفی ادامه داد: رفتارهای ما حتی به هم وابسته است و باید با تمام مشکلاتی که وجود دارد سعی کنیم مشکلات نمود بیرونی نداشته باشد و بصورت یک تیم واحد در کارها عمل کنیم.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان با آرزوی موفقیت برای همه کسانی که در جمعیت هلال احمر خدمت می کنند، عنوان کرد: وقتی لباس هلال احمر را می پوشیم باید بتوانیم خدمت رسانی را به درستی انجام دهیم در هلال احمر امکان اشتباه کردن وجود ندارد چون خیلی از مواقع امکان جبران وجود نخواهد داشت.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر