قزوین

چهارشنبه 02 تیر 1400

تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان قزوین موفق به کسب رتبه دوم در سطح کشور شد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: تیم واکنش سریع این جمعیت با کسب امتیاز ۵۹ از ۷۰ در جایگاه دوم کشوری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حکمت اله هاشمی با اعلام این خبر گفت: با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و عدم بازدید میدانی سازمان امداد و نجات جهت بروز نگهداشتن تیم های واکنش سریع مراکز استان ها به ویژه تیم های عملیاتی اقدام به طراحی برنامه خود ارزیابی (با بهره گیری از فرم نگار الکترونیکی) استان ها اقدام نموده تا از آخرین وضعیت این تیم ها از لحاظ نیروی انسانی، منابع تجهیزات و لجستیک، اطلاعات آماری و عملکرد را جمع آوری کرده تا بتواند نسبت به سال های آتی جهت ارتقا‌‌ سطح کمی و کیفی آن برنامه های لازم و موثر در جهت تقویت، توان افزایی و آموزش ها را انجام دهد.
وی ادامه داد: طبق این ارزیابی تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان قزوین با کسب امتیاز ۵۹ از ۷۰ در جایگاه دوم کشوری قرار گرفت.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین افزود: تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان قزوین با کسب امتیاز ۷ از ۱۲ جز پنج استان اول در سطح کشور از نظر انجام عملیات های ویژه است که این نشان دهنده سطح آمادگی و علمی بالای نجاتگران فعال در این تیم است.
حکمت اله هاشمی در پایان اشاره کرد: امیدوارم با اقدامات خوب و علمی انجام شده و کار تیمی و پویایی مجموعه شاهد ارتقا و استمرار عملکرد مثبت در تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان قزوین خواهیم بود و بمنظور آمادگی و سرعت عمل در پاسخگوئی به حوادث این تیم همواره باید در حال تمرین و بروزرسانی اطلاعات خود باشد.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0