قزوین

چهارشنبه 02 تیر 1400

برف و کولاک جاده‌های استان قزوین را مسدود کرد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از انسداد جاده های استان در پی برف و کولاک شدید، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر حسن آصفی در این رابطه اظهار داشت: تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین_ زنجان (محدوده ضیاآباد) منجر به حادثه‌دیدگی تعدادی از مسافران شد، که مصدومان توسط نیروهای اورژانس و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان قزوین به مرکز درمانی منتقل شدند.
وی افزود: تاکنون تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان قزوین به ۳۶۰ نفر در محور الموت شرقی_قزوین امدادرسانی و به ۲۶۰ نفر از در راه ماندگان اسکان داده اند.
آصفی ادامه داد: همچنین تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان قزوین به ۱۱۱ نفر در محور الموت غربی-قزوین امدادرسانی و به ۶۰ نفر از در راه ماندگان اسکان داده اند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین افزود: تیم های عملیاتی  هلال احمر استان به ۱۹۵ نفر در اتوبان قزوین_ زنجان (محدوده تاکستان) امدادرسانی و به ۱۵۲ نفر از در راه ماندگان اسکان داده اند.
آصفی در پایان عنوان کرد: به طور کلی تا ساعت ۲۲ روز جمعه ۲۲ اسفند ۹۹، بیش از ۶۶۶ نفر امدادرسانی شده و ۴۷۲ نفر اسکان یافته‌اند؛ تیم های امدادی جمعیت هلال احمر استان قزوین نیز در حال رهاسازی و کمک به در راه ماندگان هستند.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0