قزوین

سه شنبه 24 فروردین 1400

مشارکت 105 نیروی هلال احمر در طرح ملی امداد و نجات

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: ۱۰۵ نیروی امدادگر و نجات گر این جمعیت در طرح ملی امداد و نجات قزوین که از امروز آغاز شده، مشارکت دارند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حکمت اله هاشمی در این رابطه اظهار داشت: جمعیت هلال احمر استان قزوین با ۱۵ پایگاه ثابت امداد و نجات جاده ای، ۱ پایگاه ثابت امداد و نجات کوهستان، هشت پایگاه امداد و نجات موقت و ۱۰۵ نجاتگر و امدادگر به صورت شبانه روزی، در "طرح ملی امداد و نجات زمستانه ۹۹" به آسیب دیدگان و در راه ماندگان خدمات ارائه خواهند داد. 

وی در ادامه افزود: نجاتگران جمعیت هلال احمر با تمام توان و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات خود آماده امدادرسانی به هموطنان عزیز خواهند بود و در صورت نیاز به امداد و نجات، آسیب دیدگان در هر ساعت از شبانه روز می توانند با سامانه بین المللی ندای امداد ۱۱۲ تماس گرفته و درخواست کمک کنند، تا نجاتگران جمعیت هلال احمر در کمترین زمان ممکن به کمک‌ آنان بشتابند. 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین اظهار داشت: طرح ملی امداد و نجات زمستانه ۹۹ به مدت سه ماه و تا ۲۵ اسفند سال جاری ادامه خواهد داشت.

هاشمی یادآور شد: این طرح با مشارکت و همکاری هلال احمر، راهداری، اورژانس و پلیس راه اجرا می شود.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0