قزوین

سه شنبه 24 فروردین 1400

دوره باز آموزی جستجو و نجات در کوهستان در قزوین برگزار شد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از برگزاری دوره باز آموزی جستجو و نجات در در کوهستان با رویکرد بهمن، برف و کولاک در این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر حسن آصفی در این رابطه اظهار داشت: دوره بازآموزی جستجو و نجات در کوهستان با رویکرد بهمن، برف و کولاک ویژه نجاتگران جمعیت هلال احمر استان قزوین با حضور ۲۵ نفر از اعضاء ، با همکاری مشترک حوزه معاونت آموزش و پژوهش و معاونت امداد و نجات  این جمعیت برگزار شد.

وی با بیان اینکه دوره باز آموزی جستجو و نجات در کوهستان طی دو روز و به مدت 16 ساعت برگزار شد در ادامه افزود: این دوره با سرفصل های جستجو و نجات در کوهستان به صورت تئوری و عملی و با حضور ۹ نفر از مدرسین مجرب استانی با هدف توان افزایی و آمادگی اعضاء شرکت کننده در طرح امداد و نجات زمستانه، برگزار شد .

آصفی با توجه به اهميت فراگیری این آموزش ها در راستای آمادگی کامل امداگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان جهت حضور در طرح امداد و نجات زمستانه، تصريح كرد : برگزاري اين دوره‌ها همچنين از يك سو موجب ارتقاي سطح علمي و كاربردي نيروهاي امدادي و از سوي ديگر گام موثري براي مشاركت اعضا و گروه ها در مسير افزايش توانايي و تقويت شايستگي‌هاي امدادگران اين جمعيت مي شود.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر