قزوین

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

تخلیه آب از تعدادی از منازل مسکونی توسط هلال احمر قزوین

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: آبگرفتگی تعدادی از منازل مسکونی استان در شهرستان‌های البرز و تاکستان با ورود نیروهای جمعیت هلال احمر استان تخلیه شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حکمت الله هاشمی با اعلام این خبر افزود: روز گذشته در پی بارش باران در تعدادی از روستاهای شهرستان‌های البزر و تاکستان، شاهد آبگرفتگی منازل بودیم که تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر سریعا برای تخلیه آب از این منازل اقدام کردند.

وی گفت: در پی تماس اهالی روستاهای کمال آباد شهرستان البزر، روستاهای ولازجرد، کندر و قمیک بزرگ با ندای امداد ۱۱۲ سریعا تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر به این مناطق اعزام شدند.

هاشمی گفت: تیم‌های اعزامی در شهرستان البرز یک باب منزل مسکونی را با پنج نفر سکنه و در شهرستان تاکستان سه باب منزل مسکونی را با ۱۲ نفر سکنه از آب تخلیه کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین اضافه کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم بارش‌ها در استان، نیروهای هلال احمر استان در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت نیاز برای اقدام سریع و به موقع وارد عمل شوند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر