قزوین

سه شنبه 24 فروردین 1400

اخبار استان

کسب 7 عنوان برتر قزوین در جشنواره ملی رفیق خوشبخت ما

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از کسب 7 عنوان برتر در جشنواره ملی رفیق خوشبخت ما توسط جوانان هلال احمر قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر حسن آصفی در این رابطه اظهار داشت: جشنواره ملی رفیق خوشبخت ما همزمان با سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در رشته های گوناگون و در راستای دستور مقام معظم رهبری برای معرفی و تبیین مکتب شهید سلیمانی و تلاش برای فرهنگ سازی در این زمینه برگزار شد که از استان قزوین 7 نفر برگزیده و برتر شناخته شدند.

وی افزود: کسب این 7 عنوان از استان قزوین در دو بخش شعر و خوشنویسی صورت گرفته است که در آیین اختتامیه این جشنواره ملی که بعد اظهر امروز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار خواهد شد از آنها تجلیل می شود.

آصفی ادامه داد: بیش از ۴۳ هزار اثر هنری در بخشهای مختلف شعر، روایت، پوستر، فیلم کوتاه و غیره در جشنواره ملی رفیق خوشبخت ما شرکت کردند که بیش از یکهزار و 800 اثر از استان قزوین در این جشنواره مشارکت داشتند.

وی عنوان کرد: در پویش چلچراغ هم که با نیت انجام یک اقدام مثبت توسط جوانان به نیت شهید سلیمانی، همراه با جشنواره ملی رفیق خوشبخت ما برگزارشد در استان قزوین مورد استقبال شایانی قرار گرفت و جوانان داوطلب استان در این طرح گامی موثر برای زنده نگاه داشتن یاد سردار حاج قاسم سلیمانی برداشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان یادآور شد: مراسم اختتامیه جشنواره ملی رفیق خوشبخت ما، بعداظهر امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ماه با حضور خانواده شهید سردار سلیمانی و رئیس مجلس شورای اسلامی در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود و در حاشیه آن نمایشگاهی از آثار برگزیده، بر پا می شود.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر