قزوین

سه شنبه 24 فروردین 1400

اخبار استان

مهربانی جاری است / ادامه اجرای طرح نذر آب ۳ در روستاهای محروم استان سیستان و بلوچستان

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: در ادامه اجرای طرح نذر آب ۳، پروژه آبرسانی روستاهای محروم شهرستان هامون استان سیستان و بلوچستان با همراهی خیرین قزوینی، عملیاتی می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ داود ارجینی در این رابطه اظهار داشت: پس از تهیه و ارسال لوله های پلی اتیلن انشعاب سه روستای شهرستان هامون و آمادگی مهندس علیجانی خیر قزوینی جهت اجرای لوله گذاری روستاهای مورد نظر در دو روز گذشته با حضور مجری طرح آبرسانی در روستاهای شهرستان هامون از نزدیک محل اجرای پروژه و مسیرهای لوله گذاری مورد بازدید قرار گرفت و همچنین مذاکراتی با دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها انجام شد.
وی ادامه داد: جهت هماهنگی بیشتر شهرستانی جلساتی با مدیریت و کارشناسان آب و فاضلاب و رئیس جمعیت شهرستان  هامون برگزار شد و در این جلسه که در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار گردید موارد و مشکلات، بخصوص تملک مسیرهای لوله گذاری بررسی و دستورات لازم برای عملیاتی شدن پروژه آبرسانی در روستاهای محروم صادر شد.
ارجینی افزود: امیدوارم در آینده ای نزدیک به همت خیرین استان قزوین بخصوص جناب آقای مهندس علیجانی و گروه وفور کامیاران، پروژه آبرسانی به روستاهای محروم شهرستان هامون استان سیستان و بلوچستان اجرا شده و مشکل آب شرب این روستاها حل شود.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان اشاره کرد: در این بازدید نمایندگان گروه وفور کامیاران استان قزوین تیم اعزامی به شهرستان هامون را با هدف اجرای کارگاه های مجازی با محوریت مهارتهای زندگی به منظور توانمندسازی نوجوانان و جوانان به صورت رایگان که تمامی هزینه های آنان توسط گروه وفور تامین می شود همراهی کردند و کارگاه ها بطور کامل با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان هامون بصورت مجازی برگزار خواهد شد.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر