قزوین

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

اخبار استان

معاون اقتصادی استاندار قزوین عضو داوطلب جمعيت هلال احمر استان شد

قبادی معاون امور اقتصادی استاندار در جریان بازدید از جمعیت هلال احمر طي مراسمي به عضويت داوطلبان هلال احمر استان پیوست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ پیش از ظهر امروز، عیسی قبادی معاون امور اقتصادی استاندار قزوین و هیئت همراه با حضور در هلال احمر در نشستی با مدیر عامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و جمعی از اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان در سالن اجتماعات این جمعیت به عضويت داوطلبان هلال احمر استان پیوستند.
در ابتدای این نشست دکتر حسن آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در رابطه با اقدامات پیشگیری از کرونا و فعالیتهای عمرانی صورت گرفته و همچنین اجرای طرح نذر آب 3 در استان سیستان و بلوچستان گزارشی بیان کرد و در ادامه معاون امور اقتصادی استاندار نیز ضمن قدردانی از زحمات مدیریت و پرسنل این جمعیت در ایام شیوع بیماری کرونا، گفت : هلال احمر از جمله سازمان های مردمی و انسانی است که به پشتوانه نگاه مثبت مردم افق های خوبی پیش رو دارد و باید رسانه ها و نهادهای علمی و فرهنگی این سازمان را به درستی به مردم معرفی کنند.
وی افزود: از اعتبار این سازمان بسیار می توان در خدمت به بشریت استفاده کرد و سرمایه های هلال احمر در امر انساندوستانه یک سرمایه تمام نشدنی است و هلال احمر به جز کاهش آلام و درد بشریت قدم دیگری برنداشته و جزء سازمان هایی است که در پیشگاه مردم نمره خوبی گرفته است. 
قبادی با بیان اینکه پایه های این جمعیت بر مبنای اراده مردم و ناشی از خیر خواهی و بشر دوستی است: در ادامه افزود: در حوادث بزرگی که در کشور اتفاق افتاده این خیر خواهی و بشر دوستی دیده می شود و باید جایگاه خاصی توسط مسئولین برای هلال احمر دیده شود و اهداف و فعالیتهای هلال احمر نیز به درستی به مردم و جوانان معرفی شود.
وی عنوان کرد: باتوجه به ظرفیت خوبی که هلال احمر استان دارد ، آمادگی خود را جهت کمک بمنظور فراهم نمودن بسترهای لازم برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف اعلام می کنیم و نیز خواستار جلسات جدی تری برای تعیین تکلیف پروژه های مورد نظر این جمعیت و همچنین تبدیل این طرح ها و ایده های جدید به پروژه های بزرگ در استان هستیم.
گفتنی است در پایان این نشست معاون امور اقتصادی استاندار علاوه بر عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر، لباس خدمت‌رسانی و صلح و دوستی جمعیت را بر تن کرد و از هلال احمر استان نیز بازدید بعمل آورد.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر