قزوین

سه شنبه 24 فروردین 1400

اخبار استان

مراسم تقدیر از داوطلبان فعال جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین برگزار شد.

مراسم تقدیر از داوطلبان فعال هلال احمر قزوین با حضور معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان، برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ مراسم تقدیر از داوطلبان فعال جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین با حضور داود ارجینی معاون امور داوطلبان استان، علیرضاجاهد رئیس شعبه شهرستان قزوین و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای مراسم علیرضا جاهد ضمن ارائه گزارش فعالیت های داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین از داوطلبان بابت مشارکت در طرح های مختلف جمعیت تشکر کرد و گفت: داوطلبان سفیران بشردوستی هستند و با مشارکت در طرح های آمران سلامت و ناظران سلامت در پیشگیری و شیوع کرونا پیش قدم بودند.

وی در ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به سال جدید و اجرای طرح های فرشتگان رحمت و همای رحمت در جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین امیدواریم بتوانیم با مشارکت داوطلبان همچون سال های قبل گامی در جهت رفع نیاز نیازمندان برداریم.

در ادامه این مراسم داود ارجینی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اظهار داشت: فلسفه داوطلب این است که هر شخص توانمندی دارد و باید از توانمندی و مهارت هر شخص در جهت کمک به نیازمندان استفاده کرد.

وی در ادامه افزود: کمک کردن صرفا حمایت مالی نیست، گاهی باید داوطلب با انرژی مثبت و ارائه فکر به دیگران کمک کند و باید مهربانی را در جامعه گسترش داد.

ارجینی در پایان ضمن تقدیر از حضور داوطلبان در طرح ناظران سلامت عنوان کرد: داوطلبان در هر زمینه ای که نیاز به کمک باشد، به ارائه خدمات پرداختند؛ در طرح ناظران سلامت داوطلبان در کنار جوانان و به خاطر کمک به هم نوعان خود و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا حضور داشتند و این حضور بسیار تاثیر گزار بود.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0