قزوین

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پیامی فرا رسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۰ را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ در متن پیام دکتر حسن آصفی، آمده است:
موسم بهار زیبنده ترین پاداش الهی به عالم هستی و جلوه گاه اراده باری تعالی است فصل بهار از باشکوه ترین جلوه های خدا در جهان هستی است که می توان با تماشای آن راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست بهار می‌آید تا باورمان شود که پایان هر سیاهی سپیدی و پایان هر زمستان سیاه، بهاری خوش و رنگارنگ خواهد بود.
انتخاب هنگامه‌ بهار از فصول سال، به ‌عنوان حلول سال نو و برگزیدن نوروز از روزها، به‌عنوان آغازگاه آن، نشان از روح زیبایی‌دوستی ایرانیان دارد مردمان نیک نهادی که در آغازین روز بهار هم‌زمان با بارندگی آسمان و زایندگی زمین، نهال درستی و دوستی در بوستان دل می‌کارند.
پس از یک سال تلاش و کوشش خالصانه در راستای تحقق اهداف بلند و متعالی جمعیت هلال احمر ، نوروزی دیگر فرا می رسد. عید سعیدی که در تلاقی تعالی‌بخش با ماه شعبان المعظّم، فرخندگی و فرهمندی‌اش فزونی می‌یابد و گشایش فصلی تازه از فعالیت ها و خدمات جمعیت هلال احمر را نوید می دهد.
اینجانب مسرورانه سرایش ترنّم و طراوت بهار و تلألو دگرباره‌ آفتاب نوروزی و حلول حیات بخش ماه شعبان و اعیاد مسعود و موالید مسرورش، به‌ویژه خجسته زادروز آخرین ذخیره‌ هستی، «حضرت بقیه‌الله الاعظم»(عج) را به مقام معظّم رهبری، مردم فهیم و گرانمایه ایران اسلامی و همچنین پرسنل خدوم و تلاشگر ، امدادگران و نجاتگران خستگی ناپذیر و توانمند ، داوطلبان نیکوکار و خیراندیش و جوانان باانگیزه و پرنشاط جمعیت هلال احمر استان و خانواده‌های معزز  آنها، تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی پر از معنویت، آرامش و تعالی مسئلت دارم.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0