قزوین

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

مراسم تجلیل از نجاتگران فداکار جمعیت هلال احمر استان قزوین

در مراسمی از نجاتگران فداکار و همچنین خانواده نجاتگر شهید سلامت عباس شیرزی دخت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ صبح روز یکشنبه  در مراسمی از نجاتگران فداکار و همچنین خانواده نجاتگر شهید سلامت «عباس شیرزی دخت» با حضور مدیر عامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان به مناسبت هفته ایمنی تجلیل و قدردانی شد.

دکتر حسن آصفی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در این مراسم اظهار داشت: نجات جان انسان‌ها حس خوبی را در بین نجاتگر ایجاد می‌کند و ارزش کار امدادگران را با هیچ چیزی نمی‌توان مقایسه کرد و سنجید.

وی اتفاقات و رویداد‌های مختلف را در زندگی افراد مؤثر دانست و افزود: در بسیاری از رویداد‌ها و حوادث افرادی هستند که جان خود را فدای نجات جان یک انسان می‌کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به افتخارات ملت ایران اظهارداشت: در حوادث و بلایای مختلف شاهد رشادت‌ها و فداکاری‌های مختلفی از این ملت بودیم که دفاع مقدس یک نمونه بارز آن بود.

آصفی رفتار امدادگران را یک افتخار برای جمعیت هلال احمر عنوان کرد و تاکید کرد: جمعیت هلال احمر در حوادث مختلف همواره در کنار مردم حضور پررنگی داشته و این امر رسالت ما را دو چندان کرده است.

وی نگاه جامعه به جمعیت هلال احمر و لباس این جمعیت را نگاه ویژه‌ای دانست و گفت: فعالان جمعیت هلال احمر باید همواره پاسدار قداست این لباس باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به بیماری کرونا تاکید کرد: جمعیت هلال احمر بر اساس وظیفه ذاتی خود در همین راستا اقدامات ویژه‌ای را انجام داده است.

آصفی در ادامه در خصوص فعالیت جمعیت هلال احمر در راستای ایجاد آگاهی در زمینه شرایط کرونایی نیز گفت: در همین راستا جمعیت هلال احمر بر اساس تکلیف در سطح شهر حضور دارد تا مردم را در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ایجاد آگاهی همراهی کند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر