قزوین

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

دوره آموزشی خانواده آماده در کرونا

این روزها همه ما درگیر ویروس کرونا هستیم؛ برای اینکه خانواده‌ای آماده در مواجهه با کرونا داشته باشیم، چه کار باید کرد؟

همه گیری کرونا (کووید ۱۹)، یک بحران بی سابقه است که جهان با آن روبرو شده است. این ویروس کودک، نوجوان، جوان، پیر و زن و مرد نمی‎‎شناسد و هیچکس از آن مستثنا نیست.

امروزه شاهد مرگ و میر تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان بر اثر ابتلا به این ویروس هستیم. از سویی دیگر این ویروس، موجب بیکاری در بسیاری از مشاغل، تعطیلی مدارس و سبک های رایج و سنتی آموزش و تأثیر فراوانی بر همه ابعاد زندگی انسان گذاشته است، و بر پایان آن نیز فعلاً تصوری نیست. بسیاری از گردهمایی‌های خانوادگی و دوستانه، سفرها و فعالیت‌های خارج از منزل و جلسات کاری لغو شده است و بسیاری از مردم برای اجتناب از ابتلا به عفونت ویروسی کرونا، با خانواده‌هایشان در منزل مانده‌اند.

با توجه به شیوع موج جدید ویروس کرونا در سطح کشور و لزوم آمادگی افراد در جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا دوره آموزشی مجازی تحت عنوان «خانواده آماده در کرونا» در سایت آموزش مجازی آموزش همگانی هلال احمر به نشانی http://learn.khadem.ir برگزار می شود.

برای شرکت در این دوره آموزشی کافی است مطالب ارائه شده را در این سایت مطالعه کرده و در صورت علاقه پس از مطالعه مطالب ارائه شده می‌توانید در آزمون این دوره نیز شرکت و گواهینامه خود را دریافت کنید.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0