قزوین

سه شنبه 24 فروردین 1400

توزیع دستگاه اکسیژن‌ساز در شعب هلال احمر قزوین

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از توزیع دستگاه اکسیژن‌ساز میان شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر استان جهت ارائه به بیماران کرونایی به صورت رایگان، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر حسن آصفی در این رابطه اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم برای بسیاری از هموطنان در دوران نقاهت خود پس از پشت سر گذاشتن بیماری کرونا و همچنین برخی از بیماران پیش از مراجعه به بیمارستان یا در زمان قرنطینه در منزل، استفاده از دستگاه اکسیژن ساز است و در همین راستا تعداد 10 دستگاه اکسیژن ساز جهت ارائه به بیماران مبتلا به کرونا در شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر استان توزیع شد.

وی با بیان اینکه این دستگاههای اکسیژن ساز جهت توزیع در بانک امانات پزشکی در اختیار شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر استان قرار گرفت در ادامه افزود: با توجه به قیمت بالای این دستگاه‌ها و نیاز کنونی کشور برای کمک به بهبود بیماران، این تجهیزات با کمک جمعیت هلال احمر و خیرین تهیه شده و به صورت امانی در اختیار بیماران قرار خواهد گرفت.

آصفی ادامه داد: این تجهیزات توسط سازمان داوطلبان هلال احمر در اختیار هلال احمر استان قرار گرفته است و شناسایی بیماران نیازمند توسط شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر استان انجام خواهد شد و سپس این دستگاه‌ها در اختیار مردم نیازمند به صورت امانی قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان عنوان کرد: در این روزهای سخت و بحرانی به‌ واسطه شیوع بیماری کرونا در جامعه، آن چه بیش از هر چیز لازم و ضروری به‌ نظر می‌رسد کمک به تسکین آلام بشری و تحقق شعار توان توانمندان و نیاز نیازمندان است که هلال احمر همواره در این مسیر ثابت‌قدم بوده‌ و در هنگام بروز اتفاقات و مشکلات مختلف نشان داده‌ که برای عبور از مشکلات و مخاطرات از هموطنان عزیز و به ویژه نیازمندان پشتیبانی می‌کند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0